CSR Racing 2

1.18.3

Yüksek hızlı eğlence için yeni bir yarış oyunu

4.5

11

824.5k

Rate this App

CSR Racing 2, sizi piyasadaki en güçlü araçlardan bazılarının direksiyonuna koyan çevrim içi bir yarış oyunudur. Audi, Bentley, Koenigsegg, BMW, Chevrolet, Ferrari, Ford, GM, Mini, McLaren ve Nissan gibi üreticilerin arabalarını bu oyunda bulabilirsiniz.

İstediğiniz zaman, mevcut farklı yarışlara katılabilirsiniz. Kazandığınız yarışlardan gelen paralar ile araçlarınızı iyileştirebilir, seviyelerini yükseltebilirsiniz - garajınızdaki arabaların her birinin iyileştirilecek farklı bir kısmı mevcuttur.

Bir çok farklı oyun modunda gerçekleşen yarışlardaki amacınız her zaman aynıdır: bitiş çizgisini geçmek ve rakiplerinizi geride bırakmak. İster uluslararası bir tura katılın isterseniz rakip takıma karşı yarışın, önemli olan kazanmak.

CSR Racing'in tüm oyunlarında olduğu gibi sürüş sistemi oldukça basittir. Sadece iyi bir başlangıç yapın ve bitiş çizgisini geçen ilk kişi olmak için doğru zamanda vitesleri değiştirin.

CSR Racing 2 muhteşem bir yarış oyunudur, resmi lisanslara sahip olmasının yanı sıra göz alıcı grafiklerle birlikte gelir. İnanılmaz bir içerik sunan çok yönlü göz alıcı bir oyun.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X